Ocean Indyjski przyciąga miłośników nurkowania, plażowania i sportów wodnych przez cały rok. Większość krajów leżących nad jego brzegiem ma doskonale przygotowaną bazę turystyczną, a znakomita pogoda utrzymuje się w nich, nawet gdy w Polsce panują mrozy. Jeżeli zamierzasz wybrać się na wakacje nad Oceanem Indyjskim, sprawdź, dlaczego warto to zrobić.

  1. Znakomita pogoda przez cały rok
  2. Idealne warunki do nurkowania i uprawiania sportów wodnych
  3. Możliwość poznania nowych kultur
  4. Wczasy dostępne od ręki

 

Wypoczynek w egzotycznych kurortach to prawdziwa przyjemność. Dzięki niemu nie tylko poznaje się świat i zwiedza odległe zakątki, ale i spędza się czas na słońcu, którego w Polsce brakuje. Jeśli chcesz jechać na wczasy nad Ocean Indyjski, lecz wciąż się wahasz, sprawdź, dlaczego warto wybrać się na ferie na Zanzibar lub Malediwy.

 

Znakomita pogoda przez cały rok

 

Wakacje na Malediwach są udane zarówno latem, jak i zimą. Wyspy leżą w rejonie, w którym wysokie temperatury i nasłonecznienie utrzymują się przez cały rok. Dzięki temu nawet w grudniu lub w styczniu, na Malediwach można opalać się na złocistych plażach i kąpać się w ciepłych wodach oceanu. Dla osób spragnionych słońca i cierpiących z powodu jego niedoboru to prawdziwa gratka.

 

Idealne warunki do nurkowania i uprawiania sportów wodnych

 

Nad Oceanem Indyjskim leżą nie tylko Malediwy, ale i Zanzibar. Wczasy na Zanzibarze to okazja, by nauczyć się nurkować lub surfować. Na wyspie panują znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych i podziwiania raf koralowych, kryjących się w ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Na Zanzibarze przyjemnie spędzą czas zarówno zapaleni miłośnicy sportów wodnych i nurkowania, jak i osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z takimi formami spędzania czasu.

 

Możliwość poznania nowych kultur

 

Wyjeżdżając do krajów lezących nad Oceanem Indyjskim, ma się okazję do poznawania nowych kultur, religii i społeczeństw, które żyją znacznie wolniej niż mieszkańcy Europy. Spokojne tempo życia i przywiązanie do tradycji sprawiają, że mieszkańcy Malediwów lub Zanzibaru zarażają uśmiechem i są wyjątkowo gościnni. Ich podejście do życia udziela się wszystkim turystom, dlatego przebywanie w tej części świata daje wiele radości.

 

Wczasy dostępne od ręki

 

Na https://dreamtours.pl wczasy w okresie ferii zimowych zamówisz w każdej chwili. Loty z niemieckich lotnisk odbywają się niemalże codziennie, dlatego możesz lecieć na Zanzibar lub Malediwy, gdy tylko dostaniesz zimowy urlop. Dzięki temu możesz naprawdę wypocząć nawet w środku zimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here