Holandia – podróże do kraju tulipanów

Region w którym żyjemy jest wyjątkowy, a różność kultur nas otaczających jest ogromny i naprawdę można się nim zachwycić. Dzisiaj na tapetę wrzucimy Holandię, co prawda tytuł tego artykułu traci na wartości w obliczu zbliżającej się wielkimi krokami zimy, ale z czym innym w tak oczywisty sposób skojarzyć właśnie kraj zamieszkiwany przez Holendrów?

Nie wielkie Państwo z wieloma atrakcjami turystycznymi

Patrząc na mapę, Holandia nie rzuca się w oczy. Jest stosunkowo mała w porównaniu do swoich dużych sąsiadów – Francji i Niemiec, ale absolutnie nie należy jej ignorować pod względem atrakcyjności turystycznej. W końcu ile znamy Państw, gdzie pola po horyzont zakwitają kolorowymi tulipanami, większość społeczeństwa porusza się rowerami a jedną z jednym z najpopularniejszych atrakcji jest dystrykt czerwonych latarni? No właśnie, spory kontrast w porównaniu do reszty Europy. A gdyby tego wszystkiego było mało, w Holandii naprawdę można dobrze żyć, ludzka praca jest po prostu dobrze wynagradzana.

Podróże do Holandii sprzyjają relaksowi

Gdybym miał wskazać, dla kogo jest to najlepszy kierunek turystyczny na pewno na pierwszą myśl przyszła by młodzież, która w stolicy tego niewielkiego kraju znajdzie naprawdę wiele możliwości, aby się rozerwać, wyszaleć i wybawić, ale po dłuższym namyślę zmieniam swoje zdanie. Holandia jest przede wszystkim miejscem, gdzie można zaznać relaksu i naprawdę solidnie odpocząć. Królestwo Niderlandów jest położone w delcie rzek i dosyć gęsto zabudowane, ale co chwile przecinane przez liczne parki, poldery i kanały. Holenderskie wsie posiadają również wyjątkowe wsie a zabudowa architektoniczna jest bogata w budynki wodne takie jak porty. Nie brakuję również wiatraków, polderów, plaż i naprawdę wysokich wydm – jest to mieszanka, w które można się łatwo zgubić, ale równie łatwo znaleźć swój sposób na relaks, bo możliwości jest naprawdę wiele.

Loty, kolej czy przewozy do Holandii?

Możliwości jest naprawdę wiele, można wypatrywać tanich lotów i szukać pasujących nam połączeń, można również wpakować się do pociągu, ale można również skorzystać z oferty Polskich przewoźników i do Holandii wybrać się busem. Jedną z firm działającą w naszym mieście jest https://www.trans-expres.pl, które stara się jak może, żeby podróżującym zapewnić najlepsze możliwe warunki. Zaczynając od możliwości rezerwacji biletów online, liczne promocję po codzienne wyjazdy z większości większych miast na południu Polski. Z cenami jak i całą ofertą możesz bez problemu zapoznać się na dedykowanej podstronie https://www.trans-expres.pl/busy-do-holandii.html a oczarowany perspektywą niesamowitej przygody od razu zarezerwować bilety na dogodny dla Ciebie termin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here