draggo-hostel-w-krakowie

Kraków to miasto, które zachwyca urokiem o każdej porze roku. Dzięki tak wspaniałej historii miasta oraz licznym atrakcjom i miejscowym zabytkom, Kraków nieodmiennie cieszy się dużą popularnością wśród polskich i zagranicznych turystów. Planując podróż warto jednak zadbać o komfort i dobre warunki pobytu. Wybierając hostel w Krakowie, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jego położenie. Ważne jest również, aby w pełni wykorzystać pobliskie atrakcje. Tych zaś w Krakowie, kulturalnej stolicy Polski, nigdy nie brakuje.

Hostel Kraków – dobra lokalizacja to podstawa!

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji można uniknąć kosztów przejazdu komunikacją miejską lub taryfą i zyskać znacznie więcej czasu. Ten zaś będzie lepiej spożytkowany, jeśli przeznaczymy go na wypoczynek czy też zwiedzanie. Krakowska starówka jest bogata w różnego rodzaju atrakcje. Oprócz tego, miłośnicy dobrego jedzenia znajdą ciekawe lokale, w których króluje nie tylko kuchnia polska, ale też dania orientalne. Co więcej, mając atrakcje w zasięgu ręki, można przespacerować się pełnymi uroku uliczkami starego miasta i odkryć niespotykane miejsca, jak magiczna kawiarnia dla fanów Harrego Pottera czy też muzeum żywych motyli. W bliskim sąsiedztwie centralnej części starówki znajduje się Kraków Hostel Draggo House. Tak doskonała lokalizacja umożliwia dotarcie spacerem do Rynku Głównego w zaledwie 2 minuty. Natomiast przechadzka na Wawel zajmie jedynie 14 minut. Obsługa hostelu mówi również w języku angielskim, co może być szczególnie pomocne w przypadku gości zagranicznych.

Wysoki standard pokoi, komfort i dodatkowe udogodnienia

Jeśli nie podczas wyjazdu wypoczynkowego, to kiedy powinniśmy zapewnić sobie komfort? Hostel w Krakowie, Draggo House, doskonale zna potrzeby swoich gości. Pokoje zostały urządzone w najwyższym standardzie z myślą o wypoczynku i regeneracji. Co więcej, goście hostelu znajdą w nich liczne udogodnienia. Łóżka zostały wyposażone w materace termoaktywne o grubości 24 cm. Oprócz tego, są one odpowiednio dostosowane do łącznia. Natomiast przy każdym z nich znajduje się osobista lampka nocna oraz dok do ładowania telefonu.

Goście mogą również liczyć na darmową pościel i ręczniki, a w okresie letnim istnieje możliwość ochłodzenia się dzięki klimatyzacji. Na terenie obiektu dostępna jest sieć szybkiego Wi-Fi. Co więcej, pokojowe telewizory posiadają Smart TV, zatem goście mają zapewniony dostęp do ogromnej filmoteki. Hostel posiada również wzmożony system bezpieczeństwa, dzięki któremu goście mogą czuć się spokojni podczas całego pobytu. Oprócz tego, dostęp do hostelu jest ułatwiony dzięki systemowi jednej karty. To zaś znacznie wpływa na komfort podczas wizyty, jak również stanowi doskonałe zabezpieczenie.

Hostel w Krakowie – nowoczesny, wygodny i… w przystępnych cenach?

Ważnym czynnikiem podczas wybierania odpowiedniego miejsca pobytu jest stosunek komfortu do ceny. W przypadku Draggo House ta proporcja jest niezwykle korzystna dla gości. Bardzo dobra lokalizacja, wysoki standard pokoi i liczne udogodnienia oferowane są w przystępnej cenie. Co więcej, rezerwacji można dokonać za pomocą strony internetowej https://draggo.house/pl/, która posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze kalendarz rezerwacji. Dzięki temu można zapewnić sobie pobyt w wybranym terminie i zatrzymać się nieopodal serca krakowskiej starówki. Największym atut Draggo House nieodmiennie stanowi doskonała lokalizacja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here